2012 GP Brazilie

Tak jsem teď koukal a to zase bylo ...
Uživatelský avatar
Henrich Sobotka
Příspěvky: 1358
Registrován: 26 září 2011 21:13
Bydliště: KPS
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012 GP Brazilie

Příspěvekod Henrich Sobotka » 25 listopad 2012 19:28

Umberto píše:
Henrich Sobotka píše:A je vymaľované čo som hovoril viac šťastia ako rozumu vôbec si to nezaslúžil a ešte najtrápnejší Schumacher ho pustí pred seba!!! Klobúk dole pred Masom takého tímového hráča by chcel mať každý vo svojom tíme. Alonso oči pre plač dva krát mu titul prešiel medzi prsty...

Moc to prožíváš :!: , a to co předvedl Vettel po tom co jeho chybou dostal hodiny je dobrá práce a gratuluji mu k titulu. Nevím proč píšeš že si to vůbec nezasloužil, jako by celou sezónu nejezdil, ale jen tento závod.

P.S. sláva vítězům a čest poraženým.


Prežívam a čo! Má tri tituly a k dvom prišiel ako slepé kura k zrnu!!! Určite mu nebudem blahoželať. Nemám ho rád a neuznávam ho môže mať aj sto titulov! Presne ako neuznávam Schumachera. Je to môj názor a do toho Teba určite nič nie je! Tak sa teš a nechcaj nás porazených na pokoji. ďakujem za pochopenie!!!
henkie
Fittipaldi F6A, Surtees TS14, Ensign N175, Prost AP03, Ferrari 156/85

Uživatelský avatar
Henrich Sobotka
Příspěvky: 1358
Registrován: 26 září 2011 21:13
Bydliště: KPS
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012 GP Brazilie

Příspěvekod Henrich Sobotka » 25 listopad 2012 19:34

JoseFxx píše:Myslíš, že házet špínu na Vettla pomůže Alonsovi k titulu. No Massa Alonsa taky pustil


Ja hádžem špinu na Vettela? Som povedal, že mal viac šťastia ako rozumu... To je aká špina? Je to len tvrdenie. Veď po tej kolízii stačilo aby do neho niekto spredu napálil a je po Veľkom Vettelovi! A to nie je šťastie??? Vyhral musíme to akceptovať!!! Tak tu prosím Ťa nepíš somariny.
henkie
Fittipaldi F6A, Surtees TS14, Ensign N175, Prost AP03, Ferrari 156/85

martti22
Příspěvky: 5
Registrován: 28 červenec 2012 18:53

Re: 2012 GP Brazilie

Příspěvekod martti22 » 25 listopad 2012 19:36

vy ste mi ale fanisikovia F1 ociernovat a kydat na inych len preto ze nevyhral vas milacik je nadherne .ja to sledujem koli laske k autam anie k tytulom a nieje na vas rozhodovat kto si to zasluzil !!!vsetci co su tam su skvely jazdci a vraviet ze vetel vyhrava koli autu je blbost dokazal by gloc s redbulom to co dokazal vetel? asi nie.a drzim prsty perezovy ten to natrie este vsetkym v mclerene :D

marec
Příspěvky: 2388
Registrován: 12 říjen 2006 06:47

Re: 2012 GP Brazilie

Příspěvekod marec » 25 listopad 2012 19:38

Tieto brazilske preteky boli napinave a zabavne a to je to co najviac ocenim.
V podstate je mi jedno kto je majster, su to ich tituly, ja sa pred telkou chcem bavit a tento rocnik bol super !
M.

Uživatelský avatar
Lucas80
Příspěvky: 471
Registrován: 29 květen 2012 11:16

Re: 2012 GP Brazilie

Příspěvekod Lucas80 » 25 listopad 2012 19:45

Gratuluji fanouškům Sebastiana Vettela, předvedl zase návrat do závodu zezadu jako hrom!
Mrzí mě porážka od Ferrari v konstruktérech, rovněž tak gratuluji všem Ferraristům za to, je to aspoň pro vás malá útěcha.
Příští rok tedy 5 a 6 na vozech McLaren, už se těším! Budu fandit jako vždy...

Nejvíc mě pobavil Kimi jeho hledáním, kudy na trať...
Obrázek
Naposledy upravil(a) Lucas80 dne 25 listopad 2012 21:49, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Henrich Sobotka
Příspěvky: 1358
Registrován: 26 září 2011 21:13
Bydliště: KPS
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012 GP Brazilie

Příspěvekod Henrich Sobotka » 25 listopad 2012 19:50

Hej tento ročník bol super! Ešte si neodpustím poznámku martti 22 titul je z makkým "i".
henkie
Fittipaldi F6A, Surtees TS14, Ensign N175, Prost AP03, Ferrari 156/85

Schumi0003
Příspěvky: 569
Registrován: 20 srpen 2011 15:37

Re: 2012 GP Brazilie

Příspěvekod Schumi0003 » 25 listopad 2012 19:56

Kluci, ten závod byl opravdu dobrej, Kimi se taky dobře ukázal......
Nebít bezpečnostního vozu, tak by mě zajimalo jak by se ten závod vyvijel.........

Uživatelský avatar
Vlcacka
Příspěvky: 1012
Registrován: 25 prosinec 2006 22:52
Bydliště: Praha 10

Re: 2012 GP Brazilie

Příspěvekod Vlcacka » 25 listopad 2012 19:58

Henrich Sobotka: Taky bych tam viděla radši někoho jiného ale fakt nemusíš být tak ostrý až hysterický. Vettel v této sezóně ale párkrát zabojoval jako nikdo a šel ze zadních míst hodně dopředu. V tomto závodě taky. Že by se jen vezl se mi fakt nezdá. Alonsa ráda nemám ale z té pomalé plečky vyždímal vždycky víc než dost.
Lucasi tak tak a jako útěchu si slepíme holt nějaký mistrovský McLaren z let minulých. :-D
Někteří lidé nosí pyžamo se Supermanem. Superman nosí pyžamo s Chuckem Norrisem.
Vtipy s Chuckem Norrisem nejsou vůbec vtipné, protože tam, kde je Chuck Norris, přestává veškerá legrace.

martti22
Příspěvky: 5
Registrován: 28 červenec 2012 18:53

Re: 2012 GP Brazilie

Příspěvekod martti22 » 25 listopad 2012 20:01

Prepac Henrich Sobotka ale tie i y som mal problem vzdy prevodovku rozeberiem a poskladam motor zgeneralkujem ale s to i je trosku problem.a suhlasim skvela sezona a tesim sa na dalsiu

Uživatelský avatar
Henrich Sobotka
Příspěvky: 1358
Registrován: 26 září 2011 21:13
Bydliště: KPS
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012 GP Brazilie

Příspěvekod Henrich Sobotka » 25 listopad 2012 20:11

Vlcacka píše:Henrich Sobotka: Taky bych tam viděla radši někoho jiného ale fakt nemusíš být tak ostrý až hysterický. Vettel v této sezóně ale párkrát zabojoval jako nikdo a šel ze zadních míst hodně dopředu. V tomto závodě taky. Že by se jen vezl se mi fakt nezdá. Alonsa ráda nemám ale z té pomalé plečky vyždímal vždycky víc než dost.
Lucasi tak tak a jako útěchu si slepíme holt nějaký mistrovský McLaren z let minulých. :-D


Ahoj Hysterický? to hádam nie? Som vytočený ale to ma prejde len nemám rád, keď mi niekto kladie do úst slová ktoré som nevyslovil a myslím, že to nikto nemá rád! Ja na nikoho špinu nehádžem! A ostatné som písal už hore. Hej Vettel zašiel zopár pretekov ale do polovice sezóny sa tam plantal a až keď Grosjean odpálil Hamiltona s Alonsom potom sa chytil, čiže zas mu k tomu niekto iný pomohol. Hold stalo sa akceptujem čo sa stalo a kto je majster ale určte ma to neteší!!! Verím, že budúca sezóna bude podobná ako táto len z iným koncom!

Tá posledná poznámka k Lucasovi mi zlepšila náladu. Hej musím sa na to pozrieť z nahľadu!

Dík.
henkie
Fittipaldi F6A, Surtees TS14, Ensign N175, Prost AP03, Ferrari 156/85

Uživatelský avatar
milan paulus
Příspěvky: 1266
Registrován: 15 červen 2010 10:18
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012 GP Brazilie

Příspěvekod milan paulus » 25 listopad 2012 20:18

...vyhrál ten kdo nasbíral více bodů... tak až příští rok...

Uživatelský avatar
Vlcacka
Příspěvky: 1012
Registrován: 25 prosinec 2006 22:52
Bydliště: Praha 10

Re: 2012 GP Brazilie

Příspěvekod Vlcacka » 25 listopad 2012 20:21

Henrichu já beru trojité vykřičníky apod. v internetové diskusi jako že se hodně křičí. :-) Tak jsem ráda, že to tak není. Formule je hlavně veliká show a co naplat, často tam hraje roli velké štěstí a náhoda, tu se někdo vymrská, tu někdo předvede spíš plavbu kajakem než jízdu formulí, někdo si zahraje na joudu a vyvraždí půlku pole a hned se to zamixuje jak mléčný koktejl. Mne to taky netěší, mnohem víc by se mi líbilo kdyby se Hamilton poslední sezonu u McL odvděčil titulem, ale holt stalo se jinak. Můžeme být rádi že Vettel trapně nevyhrál tři čtvrti závodů v sezóně a už jen čekal že to na jistotu doklepe. To by mne štvalo víc.
Někteří lidé nosí pyžamo se Supermanem. Superman nosí pyžamo s Chuckem Norrisem.

Vtipy s Chuckem Norrisem nejsou vůbec vtipné, protože tam, kde je Chuck Norris, přestává veškerá legrace.

Ivan.Šimeček
Příspěvky: 1022
Registrován: 23 srpen 2008 19:35
Bydliště: Buzulucká 322 , 41603 Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012 GP Brazilie

Příspěvekod Ivan.Šimeček » 25 listopad 2012 20:33

Huš,Hamilton,Huš !!!
:lol:
Všichni,kdo jsme podlehli lepení papíráků,jsme GOGO

Uživatelský avatar
Vlcacka
Příspěvky: 1012
Registrován: 25 prosinec 2006 22:52
Bydliště: Praha 10

Re: 2012 GP Brazilie

Příspěvekod Vlcacka » 25 listopad 2012 20:37

Kuš, Ivánku, kuš!!! :-D
Někteří lidé nosí pyžamo se Supermanem. Superman nosí pyžamo s Chuckem Norrisem.

Vtipy s Chuckem Norrisem nejsou vůbec vtipné, protože tam, kde je Chuck Norris, přestává veškerá legrace.

Uživatelský avatar
Lucas80
Příspěvky: 471
Registrován: 29 květen 2012 11:16

Re: 2012 GP Brazilie

Příspěvekod Lucas80 » 25 listopad 2012 20:37

Vlcacka píše:Lucasi tak tak a jako útěchu si slepíme holt nějaký mistrovský McLaren z let minulých. :-D


Přesně jsi trefila moji myšlenku do 24 hodinovky, pokud se jí zúčastním...co bych to byl za fanouška, kdybych si letos neslepil McLaren? :-)
Ale bude nepřímo mistrovský...


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů