Minardi M02

Pokecejme o modelech
makr
Příspěvky: 249
Registrován: 06 leden 2011 23:59
Bydliště: Charvátce
Kontaktovat uživatele:

Minardi M02

Příspěvekod makr » 07 leden 2023 21:34

Ahoj bando.
Zabývám se Špinlerovou Minardi M02 z roku 2000 a zkouším upravit barvu i odstranit chyby v logách a co najdu.
Ale protože p. Špinler nedělal auťák pro určitou sezonu, napadlo mě se vás tady optat: Je "něco", co by mělo být jinak?
Jako třeba u Jordanu EJ 11 ne žlutý proužek na ráfcích, jen žlutá písmena loga...
Určitě barva.
Neviděl jsem pořádný fotky aut shora, tak možná logo fondmetal na předních závěsech. Místo červeného obdélníku červená písmena.
Logo PSN.
Napadá vás ještě něco?
Martin

Uživatelský avatar
hepyno
Příspěvky: 1159
Registrován: 24 říjen 2003 12:16
Bydliště: Trnava

Re: Minardi M02

Příspěvekod hepyno » 08 leden 2023 14:05

Keď už upravovať grafiku, tak by som si vybral konkrétnu GP a k nej hľadal podklady. Reklamy sa počas sezóny mohli meniť, aj ten nápis Fondmetal na predných závesoch bol raz biely, inokedy červený - v Španielsku bol biely na oboch autách, avšak v Austrálii, Kanade, Taliansku bol na jednom aute bol biely (Gené), na druhom červený (Mazzacane).

Obrázek

makr
Příspěvky: 249
Registrován: 06 leden 2011 23:59
Bydliště: Charvátce
Kontaktovat uživatele:

Re: Minardi M02

Příspěvekod makr » 09 leden 2023 21:14

To je přesně to, čím se zabývat nechci Hepy.
Seděl bych leta u pc a čuměl na fotky, ze kterých se ani nedá poznat, ze který gp to je, a práce žádná...
Ale kdyby někdo měl...?... .-)

Uživatelský avatar
Kašpi
Příspěvky: 305
Registrován: 04 prosinec 2005 21:58

Re: Minardi M02

Příspěvekod Kašpi » 10 leden 2023 12:39

Když se ti nechce studovat podklady, proč se tím teda vůbec zabýváš?
tvorba: Mclaren M7
v přípravě: Lotus 18
dokončeno: Lotus 49

makr
Příspěvky: 249
Registrován: 06 leden 2011 23:59
Bydliště: Charvátce
Kontaktovat uživatele:

Re: Minardi M02

Příspěvekod makr » 10 leden 2023 21:16

Je pro mně jednodušší se zeptat, jestli neco nekdo ma, než být dny na webu a nic použitelnýho najit. A zabyvam se tim, protoze se mi to auto prostě líbi, ale barva neni uplne echt spravna. Tim jsem zacal a az kdyz jsem do toho zabrednul, napadlo mně to i trošku rozšířit a zpresnit. A protoze jsou tady mezi nami typove, kteri se f1 zabyvají mnohem hloubeji ne jako ja "jen" s laskou k papírovým modelum a formulim obzvlast.
Tudížto: máte někdo "něco"? ;-)


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti