MS 2008

Tak jsem teď koukal a to zase bylo ...
marec
Příspěvky: 2388
Registrován: 12 říjen 2006 06:47

MS 2008

Příspěvekod marec » 02 listopad 2008 21:04

Tak to co som dnes videl na vlastne oci ako Glock PUSTIL pred seba Hamiltona - to je uz silne kafe. Mr.Ecclestone to tentokrat zahral absolutne okato, by som bol rad kto volal do Toyoty aby Glock spomalil o 20 , opakujem 20 sekund v poslednom kole, bud to boli pani z Mercedesu alebo Bernie !!!!!!!!!!!!!! Massa prechadzal cielom ako majster ale Bernie to tak nechcel, minuly rok sa dohodol s Dennisom ze Hamilton este nie, ale v 2008 ano. Vsetko je dohodnute financne divalo !
M.

Uživatelský avatar
Tomáš B.
Příspěvky: 225
Registrován: 17 březen 2007 19:53
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Tomáš B. » 02 listopad 2008 22:01

Rád bych to viděl, v jásotu jsem si toho nevšiml a pak přišlo obrovské zklamání. Jestli někdo víte kde to najdu dejte prosím vědět. Díky
Kvalitní doutníky nevyrábí v Havaně, ani v Maranellu, ale u Forum Teamu

Uživatelský avatar
Milanos
Příspěvky: 152
Registrován: 05 únor 2007 15:42
Bydliště: Vlašim

Příspěvekod Milanos » 02 listopad 2008 22:11

Já stojím na druhé straně bitevního pole, čili já jsem rád za to jak to dopadlo, ale je mi vážně záhadou co tam Timo dělal. Jestli skutečně jel na suchejch tak pak bych pochopil že vycestoval ven a během jednoho kola předtím ztratil takovou porci vteřin, že to Hamiltonovi stačilo, ale je to přinejmenším podezřelé. A další věc která mi na té Bernieho režii nesedí je fakt, že se jednalo o Toyotu. Dělám s Japoncema 5 let a vím jací jsou a tohle by nikdy japonec nedovolil. Toyotě nejde o prachy, tý jde o úspěch, neměli jedinej důvod tak činit z "vyšší moci".
Rozpracováno:

BRM P 201
McLaren MP 4/4
Williams FW 30
Zakspeed 841 i s motorem

Uživatelský avatar
Milanos
Příspěvky: 152
Registrován: 05 únor 2007 15:42
Bydliště: Vlašim

Příspěvekod Milanos » 02 listopad 2008 22:22

http://www.youtube.com/watch?v=CIxgDqBhs2A

Tady to je dobře vidět, Timo nikam nevycestoval, jen jel jak s hnojem. Může se to zdát jako režie, ale proč se tak moc propad, dyť mu Vettel s Hamiltonem nadělili 5 vteřin během cílové rovinky, to se mi moc nezdá, spíš bych to viděl na kombinaci mokrá vozovka - suché gumy.
Rozpracováno:



BRM P 201

McLaren MP 4/4

Williams FW 30

Zakspeed 841 i s motorem

Slimm
Příspěvky: 188
Registrován: 02 srpen 2006 07:35
Bydliště: Horšovský Týn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Slimm » 03 listopad 2008 00:32

Škoda, to video už tam není s omluvou, že jsou zde nároky na autorská práva. Zřejmě o to podezřelejší. Přenos jsem viděl, ale nějak mi v tom zápalu na konci uteklo, co se tam vlastně dělo, čuměl jsem pořád jen na Vettela s Hemíkem. Tomuto tímto blahopřeji k zisku titulu, že jsem fandou McLarenu snad ani nemusím říkat. Ovšem nakolik čistě ten titul získal, to se stejně nikdy jistě nedozvíme a oboustranné diskuse k tomu budou zcela určitě. Holt závody už nejsou co bývaly. Dokud se rozhodovaly na okruzích, případně v garážích při přípravě vozu, tak to přeci jen bylo záživnější, ale nebylo to tolik o penězích, nebo spíš výdělcích. S tím se budeme muset zřejmě i do budoucna smířit. :evil:
F1 je závislost, modely F1 ještě větší :-))
Navštivte http://gp-team.ezin.cz/

Honza
Příspěvky: 449
Registrován: 29 září 2003 07:50
Bydliště: Kolínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Honza » 03 listopad 2008 06:22

No já myslím že to dopadlo spravedlivě, konečně po letech nadržování Ferrari a po tom co tenhle rok předváděli sportovní komisaři je to zadostiučinění pro Hamiltona a pro Mclaren.
Jen jsem nepochopil co to tam předváděl Kubica, vždyť byl o kolo zpět, na body neměl šanci a ohrozil zisk titulu Hamiltona, Vettel na druhou stranu byl v přímém souboji s Hamiltonem a chválím přístup k tomu že závodil do poslední chvíle.

Lukáš Votický
Příspěvky: 120
Registrován: 21 leden 2007 12:14

Příspěvekod Lukáš Votický » 03 listopad 2008 08:22

Byla to částečně chyba TV režie, že v momentě předjetí Glocka Vettelem a Hamiltonem nedaly titulek o změně pořadí, já osobně jsem si předjetí Toyoty všimnul, ale nebyl si jistý, zda to byl Glock nebo Trulli, takže jsem byl na tom stejně jako všichni ostatní a věděl houby až do průjezdu cílem.

Uživatelský avatar
kvr
Příspěvky: 464
Registrován: 06 březen 2006 10:32
Bydliště: Vancouver
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod kvr » 03 listopad 2008 11:24

Kubica se snažil, co šlo, aby ty dva pustil. Hamilton jel včera dost babrácky a kupil jednu chybu za druhou, byl jen jeho problém, že se přes něj nedokázal dostat.

Ad video - on je youtube odstraňuje průběžně už dlouho, bo FOM (Bernie) to obírá o peníze, nemá to souvislost s tím, co by mělo nebo nemělo jít vidět :-/

Glock holt jel na suchých, myslel si, že mu to vyjde, ale z ničeho bych ho nepodezříval. Jakmile je na trati větší než malé množství vody, tak jsou suché pneu peklo. Spíš jsem nadával u první zastávky Toyoty, co tam dělají 15 vteřin :), nakonec to rozhodlo o titulu...

Opět smekám před Vettelem, jenom doufám, že neshnije u Red Bullu příliš dlouho. Možná na to doplatí Bourdais, ač je taky vynikající jezdec, tak vedle kolegy docela zapadnul.

Honza
Příspěvky: 449
Registrován: 29 září 2003 07:50
Bydliště: Kolínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Honza » 03 listopad 2008 12:00

Kubica se snažil, co šlo, aby ty dva pustil. Hamilton jel včera dost babrácky a kupil jednu chybu za druhou, byl jen jeho problém, že se přes něj nedokázal dostat.


Jak se Kubica snažil, vždyť je předjel zezadu a to měl 1 kolo ztrátu a na 11 místě, měl bejt vklidu a jet v pohodě za nima, bo mu už o nic nešlo.

Tomas Vyslouzil
Příspěvky: 561
Registrován: 08 duben 2004 12:15
Bydliště: Vsetin

Příspěvekod Tomas Vyslouzil » 03 listopad 2008 12:10

Ač nejsem nadšený z konečného výsledku, rozhodně nelze podezřívat Glocka z nějakého "pouštění". Stačí si srovnat jeho časy s někým, kdo zůstal rovněž na suchých pneu. Kdo? Trulli....Časový rozestup mezi nimi byl v jednotlivých kolech přibližně takový:
67.kolo 13,5s
68.kolo 15s
69.kolo 18,5s
70.kolo 24s
71.kolo 24s
Jinými slovy Glock za posledních 5 kol, najel na zkušeného týmového kolegu za stejných podmínek více jak 10s!

Tomas Vyslouzil
Příspěvky: 561
Registrován: 08 duben 2004 12:15
Bydliště: Vsetin

Příspěvekod Tomas Vyslouzil » 03 listopad 2008 12:12

to Honza: Kubicovi šlo o osmé místo, které by mu pomohlo ke třetímu místu v šampionátu!

Uživatelský avatar
kvr
Příspěvky: 464
Registrován: 06 březen 2006 10:32
Bydliště: Vancouver
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod kvr » 03 listopad 2008 12:28

Honza: Sorry, koukal jsem na mizerný záznam, takže jsem spletl situaci. Nicméně, viz Tomáš, + obecně i v posledním závodě se závodí proti devatenácti jezdcům. Navíc ho předjel velice slušně...

Tomáši, mimochodem, odkud máš tyhle zpětné live-timing informace?

Tomas Vyslouzil
Příspěvky: 561
Registrován: 08 duben 2004 12:15
Bydliště: Vsetin

Příspěvekod Tomas Vyslouzil » 03 listopad 2008 12:36

Z Forixu...aktuální, přesný, obsáhlý

igor
Příspěvky: 23
Registrován: 31 říjen 2003 07:41
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Brazilia

Příspěvekod igor » 04 listopad 2008 20:37

Ano je to tak, naozaj casy oboch pilotov dokazuju, ze vody bolo stale viac a viac, hlavne tam dole v technickej casti. Oba tabory (Ferrari aj Mc Laren) istotne vo svojej predpojatosti najdu dostatok dokazov, ako to bolo zmanipulovane. Zabudame vsak na to, ze sezona mala dlhych osemnast pretekov a v kazdom nieco niekto ziskal a druhy stratil. Masa mal katastrofalny zaciatok sezony, to co predviedol na vode v UK sa len tak nevidi, na druhej strane sielene zotrvanie timu na divnom lizatku ho stala zasluzene body. Pritomnost maleho francuza v zavere sezony istotne nebola len nahodna, taliani su znami tym, ze dokazu pokazit vela. (Od vlani viem, ze aj McLaren dokaze velmi systematicky pracovat na strate pozicie voci superom a to velmi uspesne. Ved z dvoch kandidatov sa umiestnil na cele niekto uplne iny, vsak?) Podobne sa predviedol aj Hamilton. Kubica bol celu sezonu na vzostupe a jediny stabilne bodujuci. Bol to podla mna muz druheho sledu. Byt vo ferarri, alebo v McLarene? No myslim, ze by sme mohli mat majstra zo severu. Inak ani ja som nepochopil ten jeho predbiehaci manever. Myslim, ze neprehanam ked poviem, ze urobil Vetelovi cestu, aspon nepriamo. Bolo na jeho jazde zaujimave, ze kym sa nedostal kolo spat tak nic moc nedokazal zajazdit, ale zrazu za Vetelom a Hamiltonom sa drzal bez tazkosti. Zeby druhy dych? Asi. No nic. Myslim, ze sezona je uzatvorena. Mc Laren ma jeden titul Ferrari druhy. Tento rok bolo dost skandalov, nastatie nik nevytiahol do hry spionaz (ake su len tie auta vsetky rovnake a to uz mnoho rokov), pokial viem nik nepodal ziaden prostest a navzajom si gratulovali. A este nieco. Media su plne tesneho rozdielu a emocii. Ja si pamatam polbodovy rozdiel a Prost mal vtedy tiez slzy v ociach.. a jednobodovych bolo tiez niekolko a prehrat titul v poslednom preteku sa podarilo viacerym, aj Ragazzonimu...
Zdravim Igor

Uživatelský avatar
Yanno
Příspěvky: 413
Registrován: 28 březen 2005 08:42
Bydliště: Komárno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Yanno » 05 listopad 2008 15:31

Igor,
myslím že na začiatku sezóny nejaká špionáž, predsa len bola. Ak sa dobre pamätám McLaren obvinil zo špionáže Renault, ale nič z toho sa nepotvrdilo, a rýchlo to celé utíchlo.


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron